Природні фільтри — активатори води

Природні фільтри — активатори води

Порівняння товару (0)


Активатор води Шунгіт 150 г
Активатор води Шунгіт 150 г

41.58 грн.

Дізнатись оптову ціну
Активатор води Шунгіт 500 г
Активатор води Шунгіт 500 г

94.50 грн.

Дізнатись оптову ціну
Активатор води Кремній 100 г
Активатор води Кремній 100 г

107.10 грн.

Дізнатись оптову ціну

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)

 

Активатори води - справжня знахідка для здоров'я, що насичує воду джерельним смаком.

Шунгіт – загадка Природи та Історії.
Шунгітова вода - чудовий засіб для нейтралізації отрут в організмі після отруєнь та інтоксикацій організму, а також при проблемах із травленням. Ослаблений імунітет призводить до хвороб, погіршення самопочуття та зовнішнього вигляду людини, проблем із травленням. Щоб уникнути ослаблення імунітету, також рекомендується вживати в щоденному раціоні шунгітову воду.

Він абсорбує на своїй поверхні до 95% забруднювачів, прибирає каламутність та надає воді джерельного смаку. Шунгіт видаляє з води важкі метали, колоїдне залізо водопровідних труб, нітрати та нітрити, пестициди, діоксини, феноли, хлороорганічні сполуки, нафтопродукти, радіонукліди, яйця гельмінтів, віруси та бактерії. Одночасно насичує організм корисними мікро- та макроелементами, поглинаючи шкідливі. З великим ефектом шунгітова вода застосовується для полоскання горла, рота, носа при ангінах, пародонтозі, ринітах.

Про користь кремнієвої води сьогодні ходять справжні легенди, адже природні риси цього мінералу активно досліджуються вченими. Відкривається все більше нових подробиць про цілющу силу рідини з її вмістом.

Особливість кремнію полягає в усуненні бактерій, які провокують гниття та бродіння. Він нейтралізує хлор, виводить радіонукліди. Не дозволяє важким металам осідати у воді. Колоїди, присутні у його структурі, виводять з організму кандиди, віруси та грибки, допомагаючи зміцнювати імунітет та покращувати здоров'я.

Вживання води допомагає при:

  • Захворюваннях серця та судин.
  • Проблеми із травленням.
  • Шкірні хвороби.
  • Звільнення від зайвої ваги.
  • Зміцнення волосся, нігтів та зубів.

У деяких випадках воду з вмістом кремнію рекомендують пити курсами у певних кількостях, щоб результат встиг закріпитись. У природі є натуральні джерела кремнієвої води. Вмивайтеся такою водою, щоб надати шкірі лоск та пружність. Вживайте як щоденний напій, щоб зміцнювати здоров'я.

В інтернет-магазині "Фітодар" Ви можете купити природні фільтри — активатори води з оперативною доставкою по Україні. Гуртові покупці можуть придбати товар на спеціальних вигідних умовах.


Доставка по усіх регіонах України: Вінниця та Вінницька область, Луцьк та Волинська область, Дніпро і Дніпропетровська область, Житомир та Житомирська область, Ужгород та Закарпатська область, Запоріжжя та Запорізька область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Київ і Київська область, Кропивницький (колиш. Кіровоград) та Кіровоградська область, Львів і Львівська область, Миколаїв і Миколаївська область, Одеса та Одеська область, Полтава і Полтавська область, Рівне та Рівненська область, Суми і Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Харків і Харківська область, Херсон і Херсонська область, Хмельницький та Хмельницька область, Черкаси і Черкаська область, Чернігів та Чернігівська область, Чернівці та Чернівецька область.Рейтинг: 5.0 з 5 (голосів: 22)

Top