Натуральний чай

Натуральний чай

 

У нас ви можете купити 100% натуральний чай - у пакетиках, стіках, розсипний, трав'яний та плодовий, а саме карпатський чай, поліський чай, іван чай, очищаючий чай кишковий віник, лікувальний фіто чай за ціною виробника зі швидкою доставкою по Україні.

В інтернет-магазині Фітодар представлена широка лінійка натурального і корисного чаю за дуже приємними цінами. У нас Ви знайдете чай на будь-який смак. Ми пропонуємо традиційні сорти чаю, великий вибір фруктових, ягідних і трав'яних чаїв, лікарські фіточаї і збори. У їх складі - тільки натуральні рослинні інгредієнти: листя, фрукти, ягоди, суцвіття, зібрані в екологічно чистих регіонах України.


Наш асортимент представлений такими видами чаю, як:

  • карпатский чай;
  • концентраты чая;
  • лечебно-профилактические чаи;
  • наборы чаев;
  • чай кишечный веник;
  • Иван чай;
  • полесский чай.

Для наших покупців в наявності також подарункові набори з декількох сортів чаю, оформлені в красиві святкові упаковки.

Окрім відмінних смакових якостей, наш чай має лікувальні і профілактичні властивості. Залежно від інгредієнтів, Ви знайдете потрібний Вам чай практично від будь-якої хвороби.

Замовивши чай у нас, Ви будете приємно вражені насиченому смаку і вишуканому аромату напою, а також його 100% натуральності.

Ми гарантуємо високу якість продукту за невелику ціну, швидку доставку по Україні (1-3 дні з моменту замовлення) і пропонуємо вигідні умови для оптових покупців.

 

Доставка по усіх регіонах України: Вінниця та Вінницька область, Луцьк та Волинська область, Дніпро і Дніпропетровська область, Житомир та Житомирська область, Ужгород та Закарпатська область, Запоріжжя та Запорізька область, Івано-Франківськ та Івано-Франківська область, Київ і Київська область, Кропивницький (колиш. Кіровоград) та Кіровоградська область, Львів і Львівська область, Миколаїв і Миколаївська область, Одеса та Одеська область, Полтава і Полтавська область, Рівне та Рівненська область, Суми і Сумська область, Тернопіль та Тернопільська область, Харків і Харківська область, Херсон і Херсонська область, Хмельницький та Хмельницька область, Черкаси і Черкаська область, Чернігів та Чернігівська область, Чернівці та Чернівецька область.Рейтинг: 5.0 з 5 (голосів: 127)

Top